Ford Racing 2

ford racing 2 oyunu, ford racing 2, ford racing 2 araba yarışı, ford racing 2 araba yarışı oyna,Ford markasının piyasaya sunmuş olduğu serinin 2.oyunu belirli detayları ile beraber ön saflarda yerini almaya devam edecek gibi duruyor.

Ancak öncelikle oyunun olumsuz yönlerinden bahsetmek daha doğru bir yaklaşım olacaktır.

Zira oyunun içerisinde yer alan grafik kalitesinin diğer oyunlar ile kıyasladığımız zaman bir nebze daha geride kaldığını söylemek çok zor olmayacaktır.

Ancak Ford Racing 2 belki de bu açığını kapatmak için belirli pozitif sunumları oyununa eklemiş durumda. Bu olumlu yönlerin başında ise araba sayısının artması geliyor. Tam tamına 32 farklı araba çeşidinin var olduğu oyun olarak ön plana çıkan Ford Racing 2’yi bilgisayar keyfi yaparak deneyimlemeniz de mümkün bir noktada yer alıyor. Oyun içerisinde tabi ki farklı modların olduğunu ve bunlara ek olarak yeni bir serüvenin kapılarını size açtığını da bu noktada vurgulamak lazım.

Özellikle karşılıklı kapışma modu içerisinde yer alan bazı özelliklerin zaman içerisinde size belirli kazanımlar sunduğu gerçeği de son derece mantıklı bir tercih olarak yarış severlere bahşedilmiş durumda.


Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir