Mercedes Benz World Racing

mercedes yarış oyunu, araba yarışı, yarış oyunu oyna, mercedes araba yarış oyunu,Belirlenen otomobiller ile beraber amansız bir yarış keyfine dahil olacağınız Mercedes Benz World Racing oyunu aslında farklı bir objeyi de gözler önüne seriyor. Genel olarak araba oyunlarında görmeye alışık olduğumuz çoklu araba seçimlerinin aksine bu oyun içerisinde size göreceli olarak çok daha az araç imkanı tanınmış durumda. Oyunun geliştiricileri az ama öz politikasını benimseyerek yaptıkları işlemler ile son derece başarılı bir araba yarışını da piyasada konumlandırmış durumdalar.

Oyun içerisinde yer alan pist seçenekleri, farklı grafik özellikleri ve hava değişim raporlarının anlık olarak sunulması Mercedes markasına olan bakış açınızı da tamamen değiştirecek kapasitede olacaktır. Dolayısı ile oyunu oynamaya başladığınız andan itibaren hem motorun güçlü sesi hem de arabanın sizlere sunmuş olduğu kazanımlar ile beraber vazgeçilmez noktada olması da oldukça olası gelişmelerden bir tanesi olacaktır.

Oyunda var olan araçların giderek gelişim gösterdiği notunu da bu noktada belirtmiş olalım. Kullanacağınız arabalardan bazıları ise şunlar; Mercedes SLK 230 Kompressor, G500, A 190 Twin ve SL 300 Gullwing.


Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir