Forza Horizon 3

forza horizon 3, forza horizon 3 oyna, forza horizon 3 oyunu oyna, forza horizon 3 araba yarışı oyna, araba yarışları, araba yarışı oyunları, araba yarışı oyunları oyna,Oyunun hemen hemen her zerresi ile beraber son derece farklı içeriklere ev sahipliği yaptığını öncelikle belirtmiş olalım. Nitekim oyunun Avrupa pistlerinden çok daha uzak bir noktada geçmesi de aslında sıradanlaşan oyun alanları yönünden oldukça fark yaratıcı bir seviyeye çıkmasını sağlamış durumda.

Zira Forza Horizon 3 oyunu içerisinde yer alan grafiklerin göze hoş gelen bir alt sınırı inşa etmesi ve arabaların seslerini duyarken hissetmiş olduğunuzu haz duygusu da oyunun ön plana çıkmasını sağlayan olumlu özelliklerden bazıları olarak dikkat çekiyor.

Dolayısı ile oyunu oynamaya başladığınız zaman toprak pistler üzerinde neler yapabileceğiniz konusu da tamamen sizin kullanıcı deneyiminiz ile alakalı bir sürecin başlamasına da ön ayak olacaktır. Avustralya bölgesi içerisinde başlayan oyunun pist çeşitliliği açısından önceki versiyonlarına göre düşüş gösterdiği gözlemlense de belirli sınırlar içerisinde piyasaya sunulan oyunun bu yönü ile de ayırt edici olduğunun altını çizmek gerekiyor.

Forza Horizon 3 içerisinde bulacağınız önemli detaylardan bir tanesi de tabi ki araçların geliştirilmiş olan motor ve renk yapıları olacaktır.


Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir