The Crew 2

the crew 2, the crew 2 oyna, the crew 2 oyunu, the crew 2 oyunu oyna, the crew 2 araba yarışı, the crew 2 araba yarışı oyunu oyna,Oyunun ilk versiyonuna bakıldığı zaman sayısız eleştiriyi ve kötü yorumu beraberinde getirdiğini görmek son derece mümkün olacaktır.

Oyunun yapımcıları ve geliştiricileri bu negatif durumları göz önünde bulundurmuş olacak ki serinin bu versiyonu son derece farklı bir deneyimin de kapılarını ardında kadar açma özelliklerine sahip olduğunu gösteriyor.

Oyun içerisinde düzeltilmeye muhtaç olan pistler ve araçların bakımı ile alakalı tüm konular bu seride kullanıcıların yüzlerini güldürecek seviyede olmuş. Havada, karada veya suda nerede isterseniz orada araba kullanma tecrübesini yaşamak şüphesiz ki araba oyunu severlerin tam olarak tercih edeceği detaylardan bir tanesi olacaktır. The Crew 2 oyunu da tüm bu özelliklerinin yanı sıra araçların farklı renkler içerisinde sizler ile buluşmasını da sağlamış gibi gözüküyor.

Oyunda yer alan ses sistemi de son derece çarpıcı bir takım bileşenden dolayı oldukça kritik bir noktada yer alıyor. Dolayısı ile oyunu açtığınız andan itibaren iliklerinize kadar işleyecek bir ses sitemi de arabanızın motorundan gelmiş olacaktır.


Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir