Antigraviator Oyunu Oyna

Antigraviator oyunu, Antigraviator , Antigraviator oyunu oyna, Antigraviator yarış oyunu, Antigraviator  araba yarışı, Antigraviator araba yarışı oyunu oyna, araba yarışları, yarış oyunları,Klasik araba yarışlarından sıkılmış olanlar, günümüz teknolojisi içerisinde farklı bir deneyim yaşamak isteyenler veya sadece ilginç bir araba yarışı içerisinde kendisini bulmak isteyenlerin ortak noktası olarak bu oyunu söylemek mümkün olacaktır.

Antigraviator oyunu aslında sunduğu içeriklerden ötürü çok fazla yarış şeklinde gözükmüyor olsa bile standart pistlerden biraz olsun sıyrılmak isteyenler için başka bir deneyimin de kapılarını aralıyor olacaktır. Hal böyleyken bu oyunu tercih edenlerin biraz daha ütopik bir araba yarışı içerisinde kendilerini bulacaklarının altını da çizmek gerekiyor. Dolayısı ile oynayacağınız oyun ile ilgili beklentilerinizin hangi seviyede olduğu da bu oyunu oynamadan önce kendinize vermeniz gereken cevaplar arasında yer alıyor.

Farklı bir teknoloji göz önünde bulundurularak yapılmış olan bu oyun belki de gelecek dönem piyasaya sürülecek olan yarış oyunları açısından da ilham kaynağı olacaktır. Zira oyun içerisinde yer alan arabalar biraz çocukluğumuzu dönmeyi biraz da geleceğe dair fikir sahibi olmamızı sağlayabilecek niteliklere de sahip. Çeşitli tuzaklar, yer çekimini yok sayan bu oyun başta da dediğimiz gibi sıradanlıktan sıkılanlar için bire bir.


Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir