Need For Speed

need for speed, need for speed oyunu, need for speed oyunu oyna, need for speed oyna, araba yarışı, araba yarışları, yarış oyunları, yarış oyunları oyna, araba yarışı oyunu oyna,Özellikle 90 döneminde çocukluğunu yaşayanlar için vazgeçilmez bir noktada olan serinin yeni oyunu da tabi ki belirli yenilikler ile beraber kullanıcıların beğenisine sunulmuş durumda. Hem oyun içerisinde yer alan farklı modlar hem de kontrolü tamamen sizin elinize vermesi nedeni ile hemen hemen her senenin en çok sükse yapan oyunlarının başında gelen Need For Speed araba yarışında yine devrim gibi bir niteliğin altına da imza atmış durumda.

Görsel kalitesi ve grafiklerin adeta bilgisayardan bağımsız bir şekilde farklı bir sunu barındırması oyunun en önemli özelliklerinin başında geliyor. Tabi ki ezelden bu yana var olan araba çeşitliliği konusunda yaşanan ayırt edici özellikler de oyunun yeni serisinde bizleri bekleyen en güzel olgulardan bir tanesi olarak vurgulanabilir.

5 farklı şekilde oynamaya başlayacağınız oyunda yakalayacağınız gelişimler ve size sunulan ekstra güncellemeler ile beraber tabi ki farklı bir tecrübeyi daha kazanım haline getirebiliyorsunuz. Yeni pistleri ile beraber de dünya güzelliklerine en çok yaklaşacağınız oyunların ilk sırasında da pek tabi Need for Speed geliyor.


Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir