Project Cars

Project Cars 2, Project Cars-2 oyunu, Project Cars-2 oyunu, araba yarışı, araba yarışı oyunları, yarış oyunları,Oyun isminden de anlaşılacağı gibi aslında tamamen sizin kontrolünüzde olan bir araba gelişimini de bünyesinde barındıran özelliklere sahip olması ile biliniyor. Bir arabanız olsaydı ve bu arabayı geliştirmek için hangi özelliklerden yararlanırız sorusuna en güzel cevabı bu oyun içerisinde vermeniz son derece mümkün gibi gözüküyor.

Dolayısı ile oyun içerisinde sizlere sunulmuş olan imkanlar dâhilinde sizin de kazanacağınız yarış sayısı, oyun içerisinde yer alan arabanızın gelişimi açısından son derece önemli bir noktada yer alıyor. Birinci sınıf grafiklere sahip olması nedeni ile en çok tercih edilen oyunlardan bir tanesi olan Project Cars bu açıdan da kullanıcıları için bir hayli kritik bir opsiyon olarak değerlendiriliyor.

Hava sistemi ve günün belirli saatlerinde karşınıza çıkan sürpriz olasılıklar ile beraber oyun deneyimini bir kademe üst seviyeye çıkarmanız mümkün kılınmış durumda. Arabaların yarış içerisinde yapacakları ayarlar, farklı pit stop seçenekleri ile beraber oyunun sizin için gelişimini yapma konusunda önemli bir tecrübeye sahip olacağınız da ortada.


Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir