Paykasa Nasıl Satın Alınır?

Paykasa, çevrim içi alışveriş sitelerinde ve çok oyunculu oyun sitelerinde ödeme yapmak için kullanılan bir sanal karttır. Ön ödemeli olarak çalışır. Euro ile işlem görür.

paykasaPaykasa Satın Alma Yöntemi

Paykasa satın almak için herhangi bir kredi kartına veya başka bir karta gerek yoktur. Tek yapmanız gereken almak istediğiniz tutar kadar olan kısmı havale veya atmden kartsız işlem olarak yatırmanız. Ardından Paykasa müşteri temsilcileriyle iletişime geçeceksiniz. Paykasa müşteri temsilcileri size 1 dakika içerisinde Paykasa kodunuzu verir. Artık bu kod ile dilediğiniz gibi alışveriş yapabilirsiniz.

Paykasa Ücretleri

Paykasa, Euro ile çalışmasına rağmen diğer sanal kartlara göre daha uygundur. Piyasadaki en ucuz sanal kartların başında gelir. Paykasa ücretleri alınan kart miktarına göre değişiklik gösterir. Alınan kart miktarı arttıkça ödenecek toplam tutar daha az olur. Paykasa ücretleri;
10 Paykasa kart 60 TL
20 Paykasa kart120 TL
30 Paykasa kart 175 TL
50 Paykasa kart275 TL
100 Paykasa kart 530 TL
500 Paykasa kart 2645 TL
1000 Paykasa kart 5250 TL
olarak geçmektedir.

Paykasa Çalışma Zamanları

Paykasa web sitesinden Paykasa almak mümkün. Siteye girince sağ alt kısımda müşteri temsilcisi kısmı bulunur. Bu kısımdan tüm işlemleri halletmek mümkün. Müşteri temsilcileri çok hızlı bir şekilde isteklerinizi yerine getirir. Paykasa müşteri hizmetleri çalışma saatleri ise; hafta içi sabah 09:00 ile gece yarısı 04:00 hafta sonu sabah 09:00 ile gece yarısı 06:00 arasıdır. Paykasa neredeyse günün her saati kullanıcılarına müşteri temsilcisi hizmeti sunar. Paykasa, resmi tatil ve günlerde de aynı saatler arasında hizmet verir.


Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir