Stunt Cars Multiplayer Oyunu

Gaz pedalını kökleyip arkadaşlarınızla hızlı bir şekilde oynayabileceğiniz süper eğlenceli bir online sürüş oyunudur. İçerisindeki harika engelleri aşmak için hazır olan engellerle dolu haritanın etrafında özgürce gezebilirsiniz.
Aralarından seçim yapabileceğiniz geniş bir otomobil seçeneğiniz var. Favori seçiminizi yapıp benzersiz bir sürüş keyfini yaşamak için ne bekliyorsunuz? Arkadaşlarına, cephaneliğindeki en iyi araçlara sahip en iyi sürücü olduğunuzu gösterin. Bu, Crazy Stunt Cars ve Crazy Stunt Cars 2’nin çok oyunculu versiyonudur. Ayrıca, en popüler araba oyunlarımızdan bazıları olan Madalin Stunt Cars 2 ve Madalin Cars Multiplayer’ı da seveceksiniz. İyi eğlenceler!

stunt cars multiplayer oyunu
Yayın tarihi
Ağustos 2018
Geliştirici
Faramel Oyunları Crazy Stunt Cars Multiplayer’ı geliştirdi.
Özellikler
Rakiplerinizi dışarıdan destekleyerek bonus haklarını kazanın.
9 harika araba için özelleştirilebilir performans
Adrenalin pompalama deneyimi için süper çılgın mod!
Platform
Bu oyun bir web tarayıcısı oyunudur.
Sınıflandırma
Sürüş Oyunları Araba Oyunları Çılgın Stunt Arabaları Multiplayer
Crazy Stunt Cars Multiplayer Hakkında Daha Fazla Bilgi
Bu, doğrudan tarayıcınızda oynayabileceğiniz müthiş bir araba oyunudur. Crazy Stunt Cars Multiplayer, modern tarayıcılarda sorunsuz bir şekilde çalışması için WebGL’yi kullanıyor. Bu sürüş oyunu oynamayı sevdin mi? Sonra Free Rally 2 ve Drift Hunters gibi diğer araba oyunlarımıza göz atın.
Kontroller: Arabanı sürmek için WASD ve ok tuşları, R onarım, Kamera açısını değiştirmek için C tuşlarını kullanabilirsiniz.

stunt cars multiplayer oyunu


Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir