Traffic Racer Nasıl Oynanır

Her gencin hayali hatta başka bir genelleme ile her araba sevdalısı olan insanların hayalidir, hız tutkusu. Son model arabalar ile makaslar atarak trafikte diğer arabaların arasından salanom yapmak. Fakat ceza kanunlarına göre hem de kendi canınızı düşündüğünüzden bazı hareketleri yapmayarak doğru düzgün yolumuza bakıyoruz. Fakat oyun platformlarında öyle bir oyun var ki sizlerin ve çevrenizdeki araba tutkunlarının üstesinden gelebilecek ve sizlere hız tutkusunun doruklarına kadar yaşatabilecek bir oyun traffic racer. Adeta kendi arabanız ile yapmak istediğiniz de engeller ile yapamadığınız her hareketi bu oyun sayesinde yapabilirsiniz. Tehlikeli makaslar atarak, oyun içerisinde ilerleyebilir, ilerlerken de tüm kontrol elinizde olabilmektedir. Traffic Racer, göz alabildiğince yüksek grafiklere sahip gerçekçi bir sürüş hissine sahip bir yarış oyunu. Oyun içerisinde amaç, yoğun trafikte olduğu gibi hızlı şekilde sürüş yaparak, en fazla mesafeyi gitmek. Bazı oyun modları ile de farklı eğlenceler ile oyun içerisinde farklı hedeflere de çıkabiliyorsunuz.

traffic racer

Bu hedeflerinizi yaparken araçlar arasından yapacağınız yakın makaslarda sizlere ekstra puanlar kazandırarak, bu puanlar ile aracınıza yeni şeyler alabilir, kendi aracınız güçlendirebilirsiniz. Yeni araçlar ile ilerleyen zamanlarda zorlaşacak hedeflerinize daha hızlı bir şekilde ulaşarak daha iyi oluşum içerisine girebilirsiniz. Sizler hedeflerinizi yaparken dünya çapındaki diğer oyuncuların da sırasını görebilir, onların her zaman bir adım önüne geçmenizin iyi olacağını da hiçbir zaman unutmayın.

traffic racerTraffic Racer oyununda özellikler ise şu şekildedir; “ göz alıcı 3D grafikler, akıcı ve gerçek bir trafik kontrolü, birçok araç desteği, 5 adet farklı şekilde sizlerin seçeneğine sunulmuş mekan, yine aynı şekilde farklı oyun modları, çeşitli araba jantları modelleri, game center desteği, Türkçe dilinin de içinde bulunan farklı dil destekleri, hareket sensörü sayesinde aracınızı kontrol edebilme isteği, hızlanmak için sağ yavaşlamak için sol ekrana dokunabilirsiniz” bu yöntemler sizlere sağlanan püf noktalardandır. Her oyunda olduğu gibi bu oyun içerisinde de bazı püf noktalar bulunmaktadır. Oyun içerisinde ne kadar hızlı sürerseniz, o kadar puan ve para kazanabilirsiniz. 100 kmh üzerindeyseniz, araçları sollarken ekstra para kazanabilirsiniz. Sürüş yeteneğinizi geliştirdiğiniz zaman karşı şeritten giderek ekstra olarak puan ve para kazanın.


Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir