2019 yılında çıkacak olan araba yarışı oyun tavsiyeleri

2018 yılı şüphesiz yarış oyunları için harikaydı, şimdi 2019 yılında çıkacak oyunları bekleyen kullanıcılar sabırsız ve heyecanlı. En yeni araba oyunları 2019 yılında araba tutkunlarını bekliyor.
Araba Yarışı Oyun Tavsiyeleri
Araba yarışı bir tutkudur, özellikle bunu gerçek yaşamda kullanamayan kişiler için ise bilgisayar oyunları kurtarıcıdır. Adeta gerçek yaşamda olduğu gibi o ortamda hissettirecek gerçeklikte hazırlanan araba yarışı oyunlarını bir kez oynadıktan sonra bırakmanız zor görünüyor.
Aşağıda 2019 yılında çıkacak araba yarışı oyunlarından bir kaçına ulaşabilirsiniz.

DiRT Rally 2.0
DiRT Rally 2.0 (February 26, PlayStation 4, Xbox One, PC)
2015 yılından beri beklenen oyun DİRT Rally, sonunda Şubat 2019 yılında sevenleri ile buluşacak ve ilk kez denemek isteyenler için yorumlar oldukça olumlu. Gerçekçi sürüş keyfinin yaşanacağı araba yarışı oyunu sabırsızlıkla bekleniyor. Her bir otomobil araba yarışında çamura, suya ve benzerlerine ne tepki verecek? Gerçek arabaların devrelerini içereceğini biliyoruz. Farklı hava koşullarında kullanılabilecek ve DLC ile oyuna yeni dijital eklemeler yapabileceksiniz. Jüri karar verir, sen devam et.

Trials Rising
Trials Rising (February 26, PlayStation 4, Xbox One, PC, Switch)
Kimler RedLynx hayranları? Her yıl kendini geliştiren Trials Rising 2019 yılı için bomba gibi geliyor. Motocross yarışlarının çılgınlığını kaybetmeden oyunu daha topraklı bir ortama taşıyor gibi görünüyor. Patlamalar, kazalar,büyük sıçramalar gibi ilk oynadığınızda dengelenemez gibi görünen eylemlerden bahsediyoruz. İşin ustası olduğunuzu düşünüyorsanız, 2019 Trials Risining tam size göre.

Assetto Corsa Competizione
Assetto Corsa Competizione (Q1 2019, PC, later to consoles)
24 saat kesintisiz araba yarışı oyununa var mısınız? PC’deki fanlar işte tam size göre bir otomobil yarışı geliyor. Henüz 2019 yılının hangi döneminde çıkacak bilinmiyor ancak kısa bir süre sonra PS4 ve Xbox One’a geleceğini biliyoruz.
Bu arada, aranızda yeni Nvidia GPU’larına sahip olan şanslı insanlar, 20 serisi kartlarla gerçek zamanlı ışın taramalarını gerçekleştirebiliyorlar. Bu teknolojide oyunun bilgisayarlarda inanılmaz görüneceği anlamına geliyor.

2019 yılı araba yarışı tutkunları için dolu dolu geliyor.

  • Team Sonic Racing (May 21, PlayStation 4, Xbox One, PC, Nintendo Switch)
  • F1 2019 (TBA August, PlayStation 4, Xbox One, PC)
  • More Forza (TBA 2019, Xbox One, PC)
  • GRID Autosport on Switch (TBA 2019, Nintendo Switch) beklenen oyunlardan bir kaçı ve oyunların kısa tanıtım videolarına Youtube sitesinden ulaşabilirsiniz.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir