Paykasa ile en sevdiğiniz oyun ve ugulamaları güvenle satın alın

Paykasa güvenliğe en çok ihtiyacınız olan oyun ve eğlence sitelerinde rahatlıkla kullanılabilir. 10€’dan başlayan ve kura göre yaklaşık 50-60 TL’den başlayan paykasa kartları ile güvenli alışveriş yapabilirsiniz. Aslında paykasa kartlarını gayrimenkul satın alımları hariç birçok noktada kullanabilirsiniz.

Paykasa’yı uluslar arası işlemlerde kullanabilir misiniz?

Evet, hükümet tarafından ticaret için onaylanan ülkeler arasındaki işlemler için kullanabilirsiniz.
Sadece 16 haneli PIN kodunuzu girerek binlerce çevrimiçi mağazadan paykasa kart ile çevrimiçi alışveriş yapabilirsiniz.

Paykasa size ne sunar?

  • Harcamalarınızı kontrol altına almanıza yardımcı olur. Özellikle oyun ve eğlence sitelerinden adrenalin arttığında kontrolünüzü kaybederek bütçenizin zorlanmasını istemiyorsanız. Tek kullanımlık paykasa size oldukça yardımcı olacaktır.
  • Online nakit ödeme yaparak istediğiniz tutarda paykasa karta sahip olabilirsiniz. Kullanım süresi belli olduğundan ve limiti çalınma durumlarında kullanımı çok zordur.
  • Müşteri sadakatini ödüllendiren programları sayesinde ekstra hediyeler ve ödüller kazanırsınız.

En sevdiğiniz uygulamaları, oyunları ve eşyaları Google Play’den paykasa güvenli bakiyeniz ile hemen satın alabilirsiniz.
Paykasa tam güvenli bir sistemdir. Online güvenli bir şekilde ödeme yapma ve kendinizi dolandırıcılıktan koruma konusunda güvencenizdir.
Paykasa PIN kodlarınızı hemen görmenizi ve kullanmanızı sağlayan bir sistemdir. Güvenli ödeme sistemi ile 16 basamaklı PIN kodu ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Kullanıcı adı ve şifreniz ile de basit şekilde ödeme yaparak PIN kodunuza ulaşmanızı sağlar.
Paykasa günümüzün ödeme sistemlerinden ve internet alışverişini sevelim ya da sevmeyelim fark etmez. Şartlar bunu bize zorluyor. Şimdiden bu sisteme ayak uydurmamız kredi kartı limitlerinizi kontrol altında tutar.


Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir